piątek, 18 lipca 2014

Torby wigofilowe inne od wszystkich?


torby wigofilowe

Torby wigofilowe są reklamowane jako inne od wszystkich i rzeczywiście nie jest to jedynie głupkowate hasło marketingowe. Sądząc po opiniach ekspertów, mamy tu bowiem do czynienia z doskonałą alternatywą dla papieru.


Pierwszą zaletą powyższych jest wytrzymałość. Nie ma mowy o rozdarciach, rozciąganiu czy oderwanych uszkach. Torby wigofilowe wiodą obecnie zresztą prym pod tym względem, ponieważ wśród szeroko rozumianych toreb reklamowych zdobywają najlepsze opinie. Dalej mamy doskonałe utrzymanie nadruku. Jasne, każdy producent każdej torby tak się chwali, ale w przypadku wigofilu to raczej sprawa materiału. Nie ma mowy o tym, aby wpłynął nań deszcz czy cokolwiek. Jeśli chodzi o kolorystykę, są one zbliżone do tego, co zapewnia nam zwykły papier, a więc tu "fajerwerków" się nie spodziewajmy.

Podsumowując, torby wigofilowe zasłużyły na odrębną uwagę i tu nie ma wątpliwości. Niektórzy mają jednak tendencję do ich gloryfikowania. Uważają, że nie ma lepszego gadżetu reklamowego. Ba, odrzucają nawet inną formę promocji i ograniczają się wyłącznie do powyższych. Szczerze? Takie coś to autentyczna głupota. Nie powinno tak się robić, bo – choćby nie wiadomo jakie torby te by były – to wciąż tylko torby. Przydatny gadżet, owszem, ale z drugiej strony niewystarczający do wypromowania marki w maksymalnym tego słowa znaczeniu.

Wracając jednak do samego wigofilu, jest on wart uwagi i jeżeli chcemy wzbogacić naszą kampanię, na pewno nie powinniśmy przechodzić obok niego obojętnie. Dość zresztą przytoczyć sukcesy tych wszystkich marek, które za jego pośrednictwem osiągnęły sukces.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz