poniedziałek, 5 stycznia 2015

Ekologiczne torebki z logo firmy


torebki z logo
Moda na ekologię staje się coraz bardziej powszechna. Teraz EKO znaczy tyle co dobry, świadomy i nowoczesny. Jeśli chcesz, by tak właśnie kojarzyła się twoja firma, drukując logo na reklamówkach, zrezygnuj z plastiku i postaw na torby ekologiczne.
Plastikowa reklamówka zapewnia trwałą reklamę - owszem. Czy jednak naprawdę potrzebujemy aż takiej trwałości? Czy setki, a nawet tysiące lat to nie za długo? Raz wyprodukowana reklamówka z tworzywa sztucznego tyle własnie czasu będzie potrzebowała, aby ulec rozkładowi. Aby nie zasmiecać środowiska, warto pomyśleć o zastąpieniu tego typu toreb ekologicznymi. Taki krok dobrze świadczy o każdym, kto się na niego zdecyduje.

Torby eko pomogą budować pozytywny wizerunek naszej firmy, a także dbać o środowisko. Papierowe torebki z logo są też dużo tańsze w wykonaniu niż plastikowe reklamówki. Bez trudu można nanieść na nie grafikę praktycznie w dowolnej technice.

Jeśli mimo wszystko nie chcesz, aby twoja reklama szybko wylądowała w koszu i zależy Ci na bardziej trwałych torbach, możesz wybrać tobry eko wykonane z materiału. Połcienna torba to doskonały, modny i praktyczny gadżet, który z pewnością ucieszy każdą obdarowaną osobę.

Zamieniając jednorazowe reklamówki z tworzyw sztucznych na materiałowe torby wielokrotnego użytku, przyczynimy się do ochrony środowiska. Nawet jeśli to nie jest dla kogoś wystarczającym argumentem, niech stanie się nim moda na ekologię. Wszystko co jest modne i mile widziane - jest doskonałą. reklamą. Ekologiczne torebki z logo są nią bez wątpienia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz