środa, 4 marca 2015

Torby bawełniane z grafikamiPoruszając się po świecie gadżetów marketingowych, nie sposób nie trafić na materiałowe torby. Jest to jeden z podstawowych podarunków dla klienta czy kontrahenta, obok kubka, kalendarza czy długopisu. Torba jest idealnym miejscem na wyeksponowanie logo. Dziś zastanowimy się nad zastosowaniem toreb bawełnianych w reklamie.


Torby bawełniane są tanie, a przy tym praktyczne i wytrzymałe. Na długo zachowają swój estetyczny wygląd – oczywiście pod warunkiem, że postawisz na jakość. Wybierz dobrą drukarnię, która wykona dla Ciebie nakład, a przy jego zlecaniu zadbaj o wybór wytrzymałego podłoża – czyli torby z bawełny wysokiego gatunku. Chodzi przecież o to, by logotyp naszej firmy – czy tematyczna grafika – były widoczne i aby wyglądały zachęcająco. Jeśli torba będzie ładna, klient będzie ją chętnie nosił. Jeśli będzie wytrzymała – będzie ją nosił dłużej. Dzięki temu zyskamy skuteczniejszą reklamę.

Torby bawełniane z logo mogą służyć podczas konferencji i spotkań – jako opakowanie, w które zapakujemy materiały branżowe – lub jako przyjemny podarunek dla klienta. Szczególnie w drugim przypadku warto postarać się o ciekawy i oryginalny wygląd gadżetu, Niech grafika będzie zabawna lub ładna – tak aby zachęcała do noszenia. Ekspozycję logotypu postaw na drugim planie. Nikt nie chce być chodzącą reklamą. Najlepszym rozwiązaniem będzie nadrukowanie na torbie grafiki związanej tematycznie z naszą działalnością – takiej, która kojarzy się z firmą, ale nie w sposób nachalny – a przy tym jest w jakiś sposób atrakcyjna. Możesz wykorzystać skojarzenia branżowe lub nawet kolorystyczne – nawiązujące do kolorów firmowych.


Oto jak sprytnie i skutecznie wykorzystać torby bawełniane w promocji firmy To prosty i niedrogi sposób na reklamę, po który z pewnością warto sięgnąć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz