środa, 3 czerwca 2015

Victorinox Spartan czyli scyzoryk jako ulubiony gadżet


victorinox spartan

Scyzoryk to prawdziwa klasyka wśród gadżetów. Doskonale nadaje się do nadrukowania logo, a przy tym jest ciekawszą reklamówką niż oklepany długopis. Jeśli poszukujesz gadżetu luksusowego, na szczególne okazje, powinieneś postawić na jakość. Naszą dzisiejszą propozycją są prawdziwe scyzoryki szwajcarskie od Victorinox, kultowego producenta noży dla oficerskich.


Victorinox Spartan to król wśród scyzoryków. Model znany chyba wszystkim zapalonym survivalowcom. Oto prawdziwy gadżet podręczny MacGyvera. Pierwszy oficerski nóż szwajcarski j Victorinox stworzył w 1897 roku. Scyzoryki szybko zyskały ogromną popularność. To im „szwajcarski scyzoryk” zawdzięcza swą renomę i symboliczne już znaczenie.

Scyzoryk Victorinox Spartan to jeden z bardziej znanych modeli producenta – gadżet do zadań specjalnych. Linia obejmuje różne rodzaje noży, wszystkie cechujące się wysoką wytrzymałością, doskonałą ostrością, i wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Mieszczący się w kieszeni scyzoryk posiada ogromną ilość ostrzy dostosowanych do różnych zadań. Z nim żadna wyprawa nie będzie straszna, a żadne zadanie – zbyt trudne.

Standardowy Victorinox Spartan wyposażony jest między innymi w ostrze małe i duże, korkociąg, otwieracz do puszek z, otwieracz do kapsli ze, śrubokręt, przyrząd do zdejmowania izolacji, szpikulec-szydło, kółko, pęsetę i wykałaczkę. Jeden mały gadżet obejmuje różnorodne narzędzia – które mogą przydać się w najmniej oczekiwanych sytuacjach.


Szukasz gadżetu wyjątkowego, który będzie niebanalnym podarunkiem i miejscem doskonałym do wyeksponowania logo? Oto prawdziwa gratka. Oto rzecz, która na pewno nie spocznie na dnie szuflady, kiedy podarujesz ją klientowi lub kontrahentowi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz