czwartek, 25 lutego 2016

Zegar piaskowy – oryginalny upominek

zegar piaskowy
Kto z nas nie wie czym jest klepsydra? Lecz kto z nas ma ją jeszcze w domu?

No właśnie, Ty, drogi czytelniku, prawdopodobnie jej nie masz. Zegar piaskowy wyszedł juz z użycia i należy się z tym pogodzić. Jednak w XXI wieku może powrócić, ale pełnił będzie inną funkcję. Stanie się ciekawą ozdobą, dobrym pomysłem na elegancki prezent. Być może jego popularność kiedyś znowu wzrośnie!

W czasach, kiedy z wszystkich stron nieustannie zalewa nas kicz, znalezienie ciekawego prezentu, który nie wywoła zażenowania wbrew pozorom nie jest łatwe. Dlatego, ja – czyli fan gadżetów wszelakich, zachęcam do wybrania czegoś nietuzinkowego. Czegoś takiego jak zegar piaskowy.

Nostalgia czy innowacje?

Jeśli już uznałeś, że kupno klepsydry może być ciekawym prezentem i jeżeli zamierzasz wprowadzić podjęta decyzję w życie, czeka Cię duży dylemat. Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie dotyczące wyglądu zegara piaskowego. W ofercie sklepów internetowych i stacjonarnych znajdziesz modele klasyczne, czyli takie jak pamiętasz sprzed wielu lat, oraz te nowoczesne, wyglądające czasem ekstrawagancko. Spróbujemy Ci podpowiedzieć na co powinieneś się zdecydować w zależności od adresata tego gadżetu. Jeżeli chcesz kupić prezent dla mamy, babci czy kogoś innego bardzo Ci bliskiego, sugerujemy, abyś zdecydował się na jakiś model klasyczny, czyli drewniany. Jednak pamiętaj, żeby wybrany przez Ciebie model był bardzo ładnie wykonany. Gdy planujesz wręczyć coś swojemu szefowi lub obdarować osobę pełniącą ważną funkcję publiczną, zdecyduje się na któryś z nowocześnie wyglądających zegarów piaskowych, myślę tu głównie o tych wykonanych z metalu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz